Megoldott

Tele szemetes

Anonim Járókelő

Napok óta nincs ürítve a szemetes a MÁRIAREMETEI KEGYTEMPLOM bejáratánál.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Templom kert 1

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Érmelléki utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemeteszsákok Völy utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Heinrich István utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhanyagolt zöldterület, járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére