Megoldott

Nyugatinál építkezés

A westend mellett a nyugati pályaudvar bejáratánál az építkezés munkaterületét határoló kerítés mellett nem lehet gyalog elmenni a járdán.
Szükséges lenne 1.5m-t szabadon hagyni.
Pár perc alatt 4-5 embert láttam hogy kerülgeti a parkoló autók közt.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, 0603-Nyugati pályaudvar

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
    Köszönjük az együttműködést!
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Nyugati pályaudvar, 1062 Magyarország (47.51071140, 19.05634480, 16)"-ról "Budapest, 0603-Nyugati pályaudvar, 1062 Magyarország (47.51137628, 19.05738165, 18)"-ra.

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Rendészeti Osztály"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VI. kerület Rendészeti Osztály"-ra.

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Virag bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kukák foglalják a járdát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló védelme

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Izabella utca / Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére