Válaszra vár

faültetés lehetséges?

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS napi dátummal 2023.12.07:

Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink megvizsgálják a bejelentett helyszínen fák telepítésének lehetőségét, amennyiben a terület alkalmas rá, gondoskodunk fák ültetéséről"

-----

IX. Könyves Kálmán körút - Mester sarkára lehetne ültetni esetleg fákat?
Elég sokat lehetne.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mester utca / Könyves Kálmán körút

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés leírását "IX. Könyves Kálmán körút - Mester sarkára lehetne ültetni esetleg fákat? Elég sokat lehetne."-ról "FRISSÍTÉS napi dátummal 2023.12.07: Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza: "Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink megvizsgálják a bejelentett helyszínen fák telepítésének lehetőségét, amennyiben a ter...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink megvizsgálják a bejelentett helyszínen fák telepítésének lehetőségét, amennyiben a terület alkalmas rá, gondoskodunk fák ü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Fatuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Berepedt rácsfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fahely buszmegalloban

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Vörösmarty utca M (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére