Megoldásra vár

Teli szemetesek

Anonim Járókelő

A 1134 Váci út 35. előtt két szemetes is tele van.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 35

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem oldódott meg. 2023. december 11-én jártam arra. Fotózni csak kicsivel odébb ezt sikerült, de ugyanígy néz ki a többi szemetes is:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/134526/teli-szemetes
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "1134 Váci út 35. teli szemetesek"-ról "Teli szemetesek"-ra.

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    kidobott fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére