Megoldott

Teli szemetes

Anonim Járókelő

A 1134 Huba utca 2. előtt teli a szemetes.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Huba u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "1134 Huba utca 2. teli szemetes"-ról "Teli szemetes"-ra.

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink ellenőrzésekor az edény már üres volt. Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakorisá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    kidobott fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére