Megoldásra vár

Futár kijelző nem működik

Anonim Járókelő

A Déli pályudvarnál az Alkotás utcai villamosmegállókban hónapok óta nem működnek a futár kijelzők

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli pályaudvar M

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta is rossz.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0046130/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00134511

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a Déli pályaudvarnál a jelzett kijelző rongálás miatt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére