Megoldott

Rossz kijelző

Utastájékoztató elromlott

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Budapest Déli Railway Station Krisztina krt

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Rossz azóta is.
  • Lukács Ildikó visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0046130/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00131722

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a Déli pályaudvarnál a jelzett kijelző rongálás miatt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált HÉV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét és undorító kárpitok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére