Megoldásra vár

Nem működő BKK kijelző a villamosmegállóban

Anonim Járókelő

Az Alkotás úton, a Déli pályaudvarnál lévő villamosmegállóban (16, 59, 61) hetek óta nem működik a BKK kijelzője. Tisztelettel kérem, tegyenek meg mindent, hogy javítsa a BKK a problémát.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli pályaudvar M

Hozzászólások

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0005239/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00134028

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az érintett kijelzők rongálás miat...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedet azonban hamarosan töröljük, mert a jelzett problémát már egy másik bejelentőnk beküldte az elmúlt 3 hónap során. Az előző bejelentést itt...
  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Déli pu. Budapest (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK információs tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Déli pályaudvar M (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    AA-HY-834

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére