Megoldásra vár

Illegális járdán parkolások

Tisztelt Illetékes!

A Mártírok útján, a teljes út mentén mindenhol jelen van a szabálytalan járdán, illetve zöldfelületen parkolás. Mivel mindkettő tilos és szabálytalan, kérem, hogy rendszeresen, napi szinten ellenőrizzék az utca teljes hosszát, és büntessék a szabálytalanul járdán, zöldfelületen várakozó gépjárműveket. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártírok útja 179

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyan miért lenne a Rákóczi úti zebra nevetséges?
    És hogy jön össze a kettő?
    Szerinted 10 ember kényelme szembeállítható több ezer emberével?
  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    A nevetséges új Rákóczi úti zebra logikája szerint azt a járdaszakaszt parkolóvá kell nyilvánítani. Hiszen ez a nép akarata.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem raknak ki Demszky-karókat, ha mindig jelen van ez a probléma? Mint máshol szokás, mindenhol...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Levelére válaszolva tájékoztatom, hogy közterület-felügyelőink részére fokozott ellenőrzésre kiadtuk a Mártírok útja ezen szakaszának ellenőrzését, azonban mivel állandó jelleggel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkolás"-ra.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Füvön parkolás Szivattyú utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    parkolo auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Attila utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére