Megoldott

Több tucat javításra váró kátyút hagytak magára

Ugy szedtek fel az utca nagy reszerol az aszfaltot, hogy sem lezaras sem figyelmeztetes nem fogadja az ide behajto autost.

Egy esos napon a tobb tucat javitasra varo folytonossagi hiany lathatatlansaga defektet, egyeb kart okozhatott volna az automban.

A foton az aszfaltbol hianyzo teruletek toredeke lathato csak, az egesz utca hosszaban vegig voltak aszfaltozasra varo teruletek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Hargita Nándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, köszönöm, megoldódott.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Nándor, megoldódott azóta a probléma?
  • Csordás Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A minap a XI. kerületben a Sárbogárdi úton én is találkoztam ilyenekkel: felszedett aszfalt, éles peremmel, mindenféle jelzés nélkül. Hajtson bele, aki otthagyta!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1345)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentésben szereplő terület nem T...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hargita Nándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett követet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Olajfa utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére