Megoldott

Sikosságmentesítés szándékának is hiánya

A Kelenföld régi vasúti aluljáró mindkét végén, de főleg az Őrmezői felén a síkosságmentesítés teljes hiánya tapasztalható.
Régebben legalább a lépcső le volt takarítva, most már az sincs.
A hiedelemmel ellentétben itt jár(ná)nak emberek.

Ezt a korábbi években sem sikerült megoldaniuk, volt, hogy ki kellett várni a tavaszt.

A területen a MÁV az illetékes:
Péter Csaba
ügyfélszolgálati szakelőadó,
eszrevetel@mav-start.hu

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez aztán a reakcióidő!! Nem tűnik fel az agyhalottnak, hogy egy hete elolvadt minden, és a bejelentés nem a dec 23-i hóesésről szól. Csak gratulálni tudon ehhez.......
    Egy hónap késéssel bemásolja a s...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt JÁRÓKELŐ-BUDAPEST-00134497!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami Sc-fi-be illő módon tiszta és járható jelenleg, még szórás is van.
    Köszönöm lezárhetó (a következő havazásig)
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A lépcsőt felszórták, a szerpentint miért nem már megint??
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére