Megoldatlan

Kifakult táblák 2.

Előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/107697/kifakult-tablak

–––––––––––

FRISSÍTÉS: 2023.11.28.

A Bejelentő visszajelzése:
"Semmi változás."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.07.28.

A Vásárcsarnok válasza:
"Társaságunkhoz ékezett levelére tájékoztatjuk, hogy a Fehérvári úti Vásárcsarnok oldalán
lévő tájékoztató táblák cseréje folyamatban van, de időt vesz igénybe mert Társaságunknál
szervezet váltás és ezzel egyidejűleg arculatváltás is történt. "

-----

Tisztelt Csapi! Kérem, szereljék le a csatolt képen látható, kifakult, parkolásról szóló táblát! Továbbá, kérem cseréljék le a szintén kifakult, bal oldali, nagy táblát egy újra, melyen immár szerepeltessenek hasznos információkat, mint például a legközelebbi parkolási lehetőséget, illetve a nyitvatartást – mindezt a város jelenlegi arculatának megfelelően!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kőrösy József u. 7-9

Hozzászólások

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Felhívtam őket – megkapták a leveleket, csak elfelejtettek rá válaszolni. Bár nem ugyanannál az ügyintézőnél van az ügy, mint korábban, szólni fog a mostaninak, hogy küldjön választ.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Vásárcsarnokai

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére