Megoldásra vár

Kiégett lámpa

FRISSÍTÉS 2023.12.21.
BDK válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba még nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik."

----------------------

Most már villog és kiégett a lámpa. Mostmár biztosan meg kell javítani. Intézkedésüket köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Füst Milán u. 6

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00134477 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett Füst Milán u. 6. számnál lévő kiégett lámpák javítását jeleztük a szerződött partnernek, a megval...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft."-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Most már villog és kiégett a lámpa. Mostmár biztosan meg kell javítani. Intézkedésüket köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.12.21. BDK válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba még nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik." ---------------------- Most már villog és kiégett a lámpa. Mostmár bizto...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Önkormányzati még a lámpa.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba még nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kimaradó közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Czetz János köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lestyán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére