Megoldatlan

Pislákoló LED

FRISSÍTÉS 2022.10.07.

Nem BDK.

---

Nagyon halványan világít a lámpa. Kérem intézkedésüket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Füst Milán u. 8

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes szerint a lámpák rendeltetésszerűen működnek.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Én nem látok változást. A képeken is látszik, hogy sokkal gyengébb a fénye az egyiknek.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványára válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [cid:image001.png@01D9526F.D0EB7680]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Nagyon halványan világít a lámpa. Kérem intézkedésüket! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.07. Nem BDK. --- Nagyon halványan világít a lámpa. Kérem intézkedésüket! Köszönöm szépen!"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba még nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa - Juhász Gyula utca 6.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    4 lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sereg utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére