Megoldásra vár

Kopott tábla

Tisztelt Illetékes!
A Feszty Árpád utcában a Hotel mellett lévő Megállni Tilos tábla erősen lekopott.
Kérem cserélni!

Szerintem a Hotelhez tartozik a tábla.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Feszty Árpád u. 4

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Behajtásgátló pollereket

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult Kresz táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Tóth Árpád sétány (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ostrom utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére