Megoldatlan

Túlnyúlás a parkolón

Anonim Járókelő
CBA

FRISSÍTÉS: 2024.01.10

A IV. kerület Újpest Önkormányzati Rendészet válasza:
,,Tájékoztatom, hogy a jelzett terület teljes mértékben a CBA magánterülete. A Rendészeti Osztály illetékesség hiányában nem kezdeményezhet intézkedést ezen a helyszínen."

------

Az újpesti hatóságok negligáló, a szabálytalanságok felett szemet húnyó hozzáállásának egyre inkább látszik az "eredménye". A CBA parkolójába az elmúlt években szabályosan álltak be a gépjárművezetők, azonban az utóbbi hónapokban szinte mindig túlparkolják a rendelkezésre álló helyet.
Fokozott ellenőrzést várnánk el, mert az egy bolond százat csinál itt is érvényesül.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Munkásotthon u. 26

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magánterület, CBA-nak nincs erre kapacitása.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Vásárlónk!

    Sajnos mi sem tudunk ezzel mit tenni, hiszen nem áll módunkban a
    parkolót figyelni, pláne ha ez mondjuk éjszaka történik, hamarosan
    sorompós lesz ez a terület, hátha akkor majd
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kétlem, hogy a túlnyúlások alatti rész a CBA-é lenne.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: CBA

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet"-ról "CBA"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Az újpesti hatóságok negligáló, a szabálytalanságok felett szemet húnyó hozzáállásának egyre inkább látszik az "eredménye". A CBA parkolójába az elmúlt években szabályosan álltak be a gépjárművezetők, azonban az utóbbi hónapokban szinte mindig túlparkolják a rendelkezésre álló helyet. Fokozott ellenőrzést várn...

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük jobbító szándékú bejelentését.
    Tájékoztatom, hogy a jelzett terület teljes mértékben a CBA magánterülete. A Rendészeti Osztály illetékesség hiányában nem kezdeményezhet i...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már sokkal jobb a helyzet. Ja, nem.
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett helyszíneket és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Kérem a továbbiakban, ha szabályta...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Park közepén parkoló teherauto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lejárt müszakival autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Munkásotthon utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére