Megoldásra vár

Pollerek telepítése

Kérem, legyenek szívesek pollereket telepíteni az Árkád melletti futó Kerepesi úti járda torkolataiba, hogy megszűnjön a 2 emeletes parkolóház mellett zajló szabálytalan parkolás a zöldfelület és gyalogos közlekedés kárára.
Tudom, hogy a kresz szerint nem lehet itt parkolni, de ez a gépjárművezetőket és a rendészetet nem zavarja, így csak a fizikai akadály jelent megoldást.
Intézkedésüket várva.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 61

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Jarokelo.hu oldalra a Kerepesi út járdájával kapcsolatban tett bejelentésére az alábbiakról tájékoztatjuk.
    A Kerepesi út mellett húzódó széles járdafelületen a várakozás megakad
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • P L hozzászólt a bejelentéshez.

    De jó, hogy másokat is zavar ez a probléma! Köszi a bejelentést!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére