Megoldatlan

Corvin negyed aluljáró

A lépcső, ami a Petőfi híd felől érkező 4-es 6-os megállóból vezet le a Corvin negyed aluljáróba, igencsak rosszul néz ki.
Engem különösen a mennyezet nyugtalanít, félek, hogy csak (rövid) idő kérdése, hogy egy betondarab fejbe vágjon egy arra járót.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A jelzett helyet munkatársaink rendszeresen ellenőrzik és a fellazult betondarabokat eltávolítják. Ennek ellenére előfordulhat, főleg a téli időszakban, hogy két ellenőrzés között kisebb darabok levál...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00134459 számú bejelentésben szereplő VIII. kerület, Corvin negyed gyalogos aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kelecsényi Réka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megállóhelyen padka hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Maros utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Matricás Blaha Lujza tér tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Metró érkezési idők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére