Megoldott

Elhagyott jármű közterületen

Nagyjából egy éve foglalja a helyet. Műszaki nincs rajta.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mezőkövesd út 5

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték az autót a helyszínről. Megoldottnak tekinthető. Köszönöm.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított megkeresésével kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevelet.

    Üdvözlettel:

    [cid:5a028052-dece-4818-ab73-79817faf4ae3][cid:93f0908e-7e14-41a5-87ca-a1eeee08e31f]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Itt hagyott autoroncs

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, roncs Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Punto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére