Megoldásra vár

hiányzó útburkolati jelek - Szentlőrinci út

Anonim Járókelő

A Szentlőrinci út térképen jelzett szakasza (Méta felüljáró felől - TESCO behajtó - M5 felhajtó Szeged irányába) szinte teljesen hiányoznak a felfestések. Ez az év jelentős részére igaz, viszont mindkét kereszteződésnél (TESCO ill. M5 felhajtó) rendszeresek a balesetek. Erről a letört alkatrészek is tanúskodnak, amit amúgy jó lenne ha minden eset után összetakarítanának. Persze elrettentésnek is ott lehet hagyni azokat, de lehet az útburkolati jelek pótlása és annak állandó megléte csökkentehé a balesetek számát.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Szentlőrinci út

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepelt ugyan, azonban az ilyen célra fordítható pénzügyi forrásaink átcsoportosítása és az ős
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rosszul kihelyezett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szivattyú utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hiányzó kerékpáros felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére