Megoldásra vár

Egybefüggő jégtömb

A jelzett helyen nagy területen megáll a víz. Jelenleg egybefüggő jégtömb.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 2-a. B

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A jelzett helyen nagy területen megáll a víz. Jelenleg egybefüggő jégtömb. A járda szegély nem akadálymentesített. Munkájukat köszönöm!"-ról "A jelzett helyen nagy területen megáll a víz. Jelenleg egybefüggő jégtömb. Munkájukat köszönöm!"-ra.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az Illetékes válasza a csatolmányban található.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére