Válaszra vár

Molinó az oszlopon

FRISSÍTÉS: 2023.12.29

A BDK válasza:
,,Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az oszlopok letakarítása és a plakátok levétele nem a BDK kft. hatáskörébe tartozik!
Keresse fel a közútkezelőt ezzel kapcsolatban."

-----

Jelzett helyszínen lévő lámpaoszlopra vélhetően illegális módon egy molinót kötöztek fel.
Kérjük az Illetékest, hogy amennyiben valóban így van, távolítsa el a molinót az oszlopról!

Pontos helyszín:
47.56098676337482, 19.052734028329198

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Záhony u. 3

Hozzászólások

  • Fischer Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    nem láttam ott
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő lámpaoszlopra vélhetően illegális módon egy molinót kötöztek fel. Kérjük az Illetékest, hogy amennyiben valóban így van, távolítsa el a molinót az oszlopról! Pontos helyszín: 47.56098676337482, 19.052734028329198"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.12.29 A BDK válasza: ,,Köszönjük a bejelentését. Táj...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az oszlopok letakarítása és a plakátok levétele nem a BDK kft. hatáskörébe tartozik!
    Keresse fel a közútkezelőt ezzel kapcsolatban.
    E
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott utcanév

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély csatorna korlát nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Harsány lejtő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére