Megoldott

Útszakasz tisztítása

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.12.04.
II. ker. Önkormányzat válasza:
"Budapest egész területén az útburkolatok takarítását az FKF végzi közszolgáltatási szerződés keretében.

A téli időszakban az FKF célgépei át lettek már szerelve téli üzemmódra. Gépi takarítás helyett kértük az FKF-t hogy próbálja megoldani kézi erővel a takarítást az útburkolaton."
-------
A környékünkön szokott járni egy sepregető autó, ami elsősorban abban segít, hogy az ősszel lehullott rengeteg levelet feltakarítsa az út széléről. Ez a Battai lépcső Széplak utcai részéig végig is szokott menni, de utána a Battai lépcső további részèt kihagyja. Tudom, hogy az kcisit meredekebb, de ha esetleg fizikailag oda is fel tudni jönni az autó, akkor az óriási segítséget jelentene az ottlakóknak. Az autónak 20 másodperc, a lakóknak az őszi szezonban több óra. Az úttestről van szó, a járda és a ház előtti rész tudom, hogy a lakók dolga.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Battai lépcső 8

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a területet megtakarították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/134437/utszakasz-tisztitasa/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen a segítséget, de nem annyira fontos, sepregetve mi is meg tudjuk csinálni, csak arra gondoltam, hogy az autó rengeteg energiát megspórolna. Majd akkor a következő évi szezonban várju...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A környékünkön szokott járni egy sepregető autó, ami elsősorban abban segít, hogy az ősszel lehullott rengeteg levelet feltakarítsa az út széléről. Ez a Battai lépcső Széplak utcai részéig végig is szokott menni, de utána a Battai lépcső további részèt kihagyja. Tudom, hogy az kcisit meredekebb, de ha esetleg fizik...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Budapest egész területén az útburkolatok takarítását az FKF végzi közszolgáltatási szerződés keretében.

    A téli időszakban az FKF célgépei át lettek már szerelve téli üzemmódra. G...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemetes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Érmelléki utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemeteszsákok Völy utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Heinrich István utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhanyagolt zöldterület, járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére