Megoldott

Közúti forgalomra nem alkalmasak

FRISSÍTÉS: 2023.12.05.
Sziasztok!
Szerintem nem oldódott meg, mert én nem csak 1 rendszám nélküli, hanem további 4, ránézésre biztonságos közúti közlekedés alkalmatlan, rossz műszaki állapotban lévő(adott esetben lejárt műszaki vizsgával rendelkező) és hónapok óta mozdulatlanul ott tárolt furgon jelentettem be, melyekről fényképeket is küldtem.
Előre is köszönöm!
Negyeliczky Péter

---
FRISSÍTÉS: 2023.12.03.
Bejelentő észrevétele: "Csak a rendszám nélküli furgont vitték el, a többi 4, hónapok óta ott álló, rossz műszaki állapotban lévő (adott esetben lejárt műszaki vizsgával rendelkező) furgon még mindig ott áll, ahogy a friss képeken is látható!"

-----------

A Kőoltár utcában, a Rupphegyi út és a Madárhegyi utca közti szakaszon (Cordia élményparki játszótérrel szemben), egyre több rendszám nélküli, rossz, szemmel láthatóan közúti forgalomra nem alkalmas kisteherautó/furgon áll/van elhagyatva.

Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kőoltár u. 2

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Budapest XI. kerület, Kőoltár utca"-ról "Közúti forgalomra nem alkalmasak"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított megkeresésével kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevelet.

    Üdvözlettel:

    [cid:246def76-61ae-4be9-b67f-ad1fe89bee85][cid:b4b2be95-d55c-40e6-b4d9-6771f0badab9]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem, nincs! Cserébe van sok és nagy építkezés, ahová amíg lehet akár ilyen kisbuszokkal érkeznek a munkások.
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs itt valami szerviz vagy műhely a közelben? - gyanús..
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.12.03. Bejelentő észrevétele: "Csak a rendszám nélküli furgont vitték el, a többi 4, hónapok óta ott álló, rossz műszaki állapotban lévő (adott esetben lejárt műszaki vizsgával rendelkező) furgon még mindig ott áll, ahogy a friss képeken is látható!" ----------- A Kőoltár utcában, a Rupphegyi út és a...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!
    Szerintem nem oldódott meg, mert én nem csak 1 rendszám nélküli, hanem további 4, ránézésre biztonságos közúti közlekedés alkalmatlan, rossz műszaki állapotban lévő(adott esetben lejárt műs...
  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, ez eltűnt
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kőoltár utcában, a Rupphegyi út és a Madárhegyi utca közti szakaszon (Cordia élményparki játszótérrel szemben), egyre több rendszám nélküli, rossz, szemmel láthatóan közúti forgalomra nem alkalmas kisteherautó/furgon áll/van elhagyatva."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.12.03. Bejelentő észrevétele: "Csak a rendszám nél...

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia! Csak a rendszám nélküli furgont vitték el, a többi 4, hónapok óta ott álló, rossz műszaki állapotban lévő (adott esetben lejárt műszaki vizsgával rendelkező) furgon még mindig ott áll, ahogy a f...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedet azonban hamarosan töröljük, mert a jelzett problémát már egy másik bejelentőnk beküldte az elmúlt 3 hónap során. Az előző bejelentést itt...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Itt hagyott autoroncs

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, roncs Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére