Megerősítésre vár

Felgyűlt szemét

Üdvözlöm, a Szpáhi utcában lakom, és - mivel ez egy egyirányú utca és a Nemzetbiztonsági Hivatal sarkán lévő ún. "senkiföldje" , ezért felgyűlik a szemét, a lehullott falevél és hát senki nem takarítja, mert ez egy nem frekvantált rész, ide az utcaseprés már nem jut el...
Minden reggel oviba erre megyünk a kislányommal, és egyre csak gyűlik a szemét :( Sajnos a szél is idefújja a Bég utcából. Néha, félévente jön egy csapat takarítani, nem tudom kinek a megbízásából, talán a kerület, de ez nem elég sajnos, más megint iszonyú kosz van és hát mivel nem lakik itt senki, csak egy kerítés van, így senki nem is érzi, hogy takarítani kellene. Már azon gondolkoztam, hogy én összeszedem, de előtte szeretném jelenteni a problémát és örülnék, ha lenne rá egy állandó megoldás!!!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szpáhi u. 26

Hozzászólások

  • Molnar Tímea visszajelzésére vár.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat jelzése alapján a takarítást elvégzik.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin/Bejelentő!

    Az ingatlan és az úttest közötti járda és zöldterület takarítása, karbantartsa és télen a járda sikosság mentesítése az ingatlan tulajdonos feladata.

    https://net.jogtar.hu/
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Molnar Tímea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Koszos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Rétköz u., Eleven Center (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fán akadt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére