Megoldásra vár

Tábla áthelyezés

Kérem, helyezzék át a táblát a már meglévő beton oszlopra, így el lehet majd férni az egyébként is szűkös járdán. Nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 8

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevétele alapján a jelzőtábla áthelyezésére és az oszlop megszüntetésére a szükséges intézkedést megtettük.

    A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült korlátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó Gyermekek tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elferdített tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére