Megoldott

Elhagyott autó

XI. Csikihegyek Rétköz iskola szervizútján parkol egy rendszám nélküli Suzuki
kérem nézzenek utána

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest Budai Judo Akadémia középőső terme Csikihegyek utca

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő-Budapest!

    Újbuda Közterület-felügyelet részére 2023. 11. 28-án elektronikus úton, 00134389 azonosító számon megküldött bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatom.
    A gép...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    időközben el is tűnt
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Itt hagyott autoroncs

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, roncs Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére