Megoldásra vár

Újrafestés elmaradt

Egy ideje már befejezték a munkálatokat, azonban a burkolati jelzéseket azóta sem festették vissza. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Feszty Árpád u. 2

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a burkolati jelek helyreállítására felszólítottuk az illetékes kivitelezőt. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    For
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Behajtásgátló pollereket

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult Kresz táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Tóth Árpád sétány (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ostrom utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére