Megoldásra vár

Leparkolt zöldfelület Újpesten

Az Újpesti Szakorvosi Rendelőintézet mellett, a Szent Imre utca és a Dessewffy utca sarkán, a buszmegálló mögött (a buszmegálló és a bódék között) van egy kicsiny zöldfelület, amit azonban az autókkal rendszeresen teleparkolnak és így tönkretesznek. Egy jó részről már teljesen kikopott a fű - pedig pár éve még bokrok is voltak ezen a részen.
Meg kellene védeni a zöldfelületet a parkolástól, pollereket kellene telepíteni, ill. gondozni és ápolni kellene ezt a kicsiny zöldfelületet.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpesti rendelőintézet

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "elparkolt zöldfelület Újpesten"-ról "Leparkolt zöldfelület Újpesten"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Barna Ferenc!

    2023. január 26-án elkészült a korlát, a zöldterület helyreállítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Barna Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ősz utcai kutyafuttató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhanyagolt kiskert

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére