Megoldásra vár

A hipermarketnél kevés a szemetes

FRISSÍTÉS 2024.04.09.
A bejelentő válasza:
CSinos ez a ping-pong, de az ALDI rosszul tudja: ott nincsen ALDIS szemétgyűjtó, csak a szokásos zöld (amúgy koszos és elhasznált). Vegyünk a cégnek szemetest és takarítsunk is?

---
FRISSÍTÉS 2024.04.08.
ALDI válasza:
Ezúton tájékoztatjuk, hogy üzletünk által összesen 4 db hulladékgyűjtő van kihelyezve, melyeket folyamatosan ürítünk. Az üzlet utcai részét rendszeresen takarítjuk, azonban a közterülethez tartozó hulladékgyűjtők karbantartásáért nem Társaságunk a felelős.
Az Ön által jelzett problémát az illetékes önkormányzat részére szükséges jeleznie.
---

FRISSÍTÉS 2024.04.04.
FKF válasza:
(...) A meglévő edények ürítési gyakoriságát kapacitásunktól függően sűrítjük a probléma megoldása érdekében.

A járdaszakasz takarítása ugyanakkor az ahhoz kapcsolódó ingatlan tulajdonosának, bérlőjének feladata Budapest köztisztasági rendelete alapján, valamint, mint ahogy erről előző levelünkben is tájékoztattuk, a kereskedelmi egységek kötelesek hulladékgyűjtőt kihelyezni a bejáratuknál, valamint a hulladék elszállításáról gondoskodni. Ennek betartatása hatósági feladat, amely jogkörrel nem rendelkezik Társaságunk.

A probléma tartós megoldása érdekében javasoljuk az üzletláncoknak továbbítani a bejelentést.

------

FRISSÍTÉS 2024. 03. 04.

Bejelentő visszajelzése:

A kereskedelmi egységek (Aldi, Lidl) nem raktak ki eddig hulladékgyűjtőt ezen a környéken.
Sajnos továbbra is szemetes a környék, a szemétgyűjtő gusztustalanul elhasználódott, nincs több tároló, mint korábban.

-----

A bolt környékén - mivel élelmiszert árulnak és emberek itt esznek, isznak - minden nap több szemét (hulladék) gyűlik össze, nem fér bele a szemetesbe. Legyen több, nagyobb.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 59

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönjük észrevételét és megtisztelő visszajelzését.

    Üzenetét továbbítottuk illetékes kollégáink felé, hogy a jövőbeni tervezés során lehetőségeikhez mérten figyelembe tudják
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.04.04. FKF válasza: (...) A meglévő edények ürítési gyakoriságát kapacitásunktól függően sűrítjük a probléma megoldása érdekében. A járdaszakasz takarítása ugyanakkor az ahhoz kapcsolódó ingatlan tulajdonosának, bérlőjének feladata Budapest köztisztasági rendelete alapján, valamint, mint ahogy errő...

  • Ránki Júlia hozzászólt a bejelentéshez.

    CSinos ez a ping-pong, de az ALDI rosszul tudja: ott nincsen ALDIS szemétgyűjtó, csak a szokásos zöld (amúgy koszos és elhasznált). Vegyünk a cégnek szemetest és takarítsunk is? "Ezúton tájékoztatjuk...
  • Ránki Júlia hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól értem, akkor a hipermarket (ALDI) nem válaszol a Járókelőnek? Megteheti? Szerintem nem. Láthatnám az erre vonatkozó kommunkációt? NEm leszek rest közvetlenül az ALDInál keZdeményezni a változás...
  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba !

    Köszönjük szépen észrevételét, melyet az 1133 Budapest, Pannónia u. 59-63. szám alatti üzletünkkel kapcsolatban fogalmazott meg számunkra. Az ALDI Magyarországnál célunk, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ránki Júlia hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő, a válasz ismeretében kérem, hogy keressétek meg az illetékest, mert a helyzet semmit nem változott. " A probléma tartós megoldása érdekében javasoljuk az üzletláncoknak továbbítani a...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024. 03. 04. Bejelentő visszajelzése: A kereskedelmi egységek (Aldi, Lidl) nem raktak ki eddig hulladékgyűjtőt ezen a környéken. Sajnos továbbra is szemetes a környék, a szemétgyűjtő gusztustalanul elhasználódott, nincs több tároló, mint korábban. ----- A bolt környékén - mivel élelmiszert árulnak és ember...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Aldi"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk a cím 120 méteres sugarú körében 7 hulladék gyűjtőt üzemeltet, ezért újabbat nem áll módunk kihelyezni. A meglévő edények ürítési gyakoriságát kapa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A bolt környékén - mivel élelmiszert árulnak és emberek itt esznek, isznak - minden nap több szemét (hulladék) gyűlik össze, nem fér bele a szemetesbe. Legyen több, nagyobb."-ról "FRISSÍTÉS 2024. 02. 29. Bejelentő visszajelzése: A kereskedelmi egységek (Aldi, Lidl) nem raktak ki eddig hulladékgyűjtőt ezen a környéken...

  • Ránki Júlia hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra is szemetes a környék, a szemétgyűjtő gusztustalanul elhasználódott, nincs több tároló, mint korábban.
  • Ránki Júlia visszajelzésére vár.

  • Ránki Júlia hozzászólt a bejelentéshez.

    A kereskedelmi egységek (Aldi, Lidl) nem raktak ki eddig hulldékgyűjtót ezen a környéken.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az elmúlt hetekben 19 darab új utcai hulladékgyűjtőt helyeztünk ki a XIII. kerületben. A szakmai tapasztalatok alapján a későbbiekben új
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Ránki Júlia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes kukák, zacskók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Szalay utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ottmaradt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére