Megoldott

Törött autó, kinyílt légzsák, szemét, fekália.

Anonim Járókelő

Budapest, 7. Ker. Rottenbiller u. Fiumei átjáró alatt hosszú ideje parkoló, félig rendszám nélküli, törött autó. (extra: szemét és fekáliás takarók)

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Baross tér 22

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Törtènt egyszer egy teljes kiürítése a területnek valamiért ( le is volt zárva. Lehet, hogy forgatás volt) Akkor tűnt el.
  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Mért megoldatlan? Ahogy láttam, az autó sincs már ott, és a szemetet is eltakarították.
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza: "A Rendészeti Igazgatóság közterület-felügyelői a bejelentést követően végzett helyszíni hatósági ellenőrzés alkalmával a tárgyi gépjárművet nem találták a helyszíne"
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Parkolni se mer már kb. mellé senki, akkora a mocsok. Valamelyik nap muszáj volt beallnom mellé pár percre, mert máshol nem volt hely, a frászt hozta rám, mert a véres(?) oldalon ült bent valaki.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már rendszám rajta.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rég elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyatottnak gondolt autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére