Megoldásra vár

Rendőrségi ellenőrzés szükséges

Anonim Járókelő

Akár a drónos, akár más módszerrel érdemes lenne itt ellenőrzést tartani, hogy az autósok megállnak-e a STOP táblánál. Sajnos 10-ből 9-en nem. Kérem a Rendőrséget végezzen itt ellenőrzést! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Serfőző u.

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!
    A(z) III. ker. Rendőrkapitányság a mellékelt küldeményt adta fel az Ön részére.
    Az elektronikus levél és a hozzá kapcsolódó fájl(ok) kizárólag a Címzettnek szólnak és a bennük fogla
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Zala Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt abszolút nem ez a gond. Függetlenül a stop táblától se gyalogos se biciklis nem kellene át menjen úton anélkül hogy megállna és körbe nem nézne. Ésszerűtlen dolog itt megállni, alapos körbenézés é...
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt eredetileg egy sima macisajt volt és a baleset miatt lett STOP tábla. Csakis azért mert így lehet mondani, hogy tettek valamit a „biztonságos” közlekedésért. De a balesetet nem az okozta, hogy nem...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. Kerületi Rendőrkapitányság

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. Kerületi Rendőrkapitányság"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Árpád utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Veress Luca
    Illetékes: Budapest Vásárcsarnokai
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére