Megoldott

Lejárt műszakis AUDI

Március óta tuti nem mozdul, május óta nincs műszakija. És amúgy is szabálytalanul, félig a járdán egy tűzcsap mellett.
Ilyen autónak nincs szüksége közterületre, ehhez drága kincs a közterület. A járdán meg lassan megmarad a keréknyoma.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tomaj u. 45

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó ismét itt van. Igaz, műszaki már van rajta. (Kellett egy járókelős bejelentés, hogy eszükbe jusson. )
    Viszont még rossz helyen áll. Kereszteződésben, félig a járdán, tűzcsap mellett. Beállhatn...
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már el is tűnt.
    Csak egy felszólításra volt szükség, hogy a fél éve senkinek sem hiányzó kocsit elvigye az üzembentartó.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított megkeresésével kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlevelet.

    Üdvözlettel:

    [cid:b9dd7600-ce00-4c31-8fe7-94677f25aced][cid:d4e7db7c-ca32-4448-88ac-2353db25219d]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Itt hagyott autoroncs

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, roncs Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére