Megoldásra vár

Parkolóhelyekre rálógó faágak

A XI. Halmi utcán a Mohai út és a Petzvál J. utca szakaszon - mindkét oldalon - több helyen is rálógnak az utcán lévő parkolóhelyekre a fák, viharban nem egyszer csapott, tört már rá ágakat az autókra a szél. Kérjük az illetékesek intézkedését a fizetős utcai parkolóhelyekre lógó ágakkal kapcsolatban. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Halmi u. 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • B Egon bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Növényi hulladék a zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kocsis utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére