Válaszra vár

Kerékpár roncs

Kerékpár roncs

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 2a

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Elhagyott jármű"-ról "Szemét"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több napja itt heverő matrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Ágnes
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utcasarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Lenkei János utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére