Megoldott

Kerékpár roncs

FRISSÍTÉS 2023.11.27.
A VI. Kerület Önkormányzata válasza:
“ A bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a jelzett terület
(Múzeum krt.11.) nem önkormányzatunk kezelésében van (V. kerület),
kérjük szíveskedjen továbbítani a bejelentést az illetékes önkományzathoz.”

—————

Kerékpár roncs a tárolóban, kérjük eltávolítani

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Múzeum krt. 11

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Zemkó Szonja visszajelzésére vár.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület-felügyelet várhatóan jövő héten eltávolítja a kerékpárroncsot.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450

    Ezen üzene
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "Kerékpár roncs a tárolóban, kérjük eltávolítani"-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.27. A VI. Kerület Önkormányzata válasza: “ A bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a jelzett terület (Múzeum krt.11.) nem önkormányzatunk kezelésében van (V. kerület), kérjük szíveskedjen továbbítani a bejelentést az illetékes ö...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a jelzett terület
    (Múzeum krt.11.) nem önkormányzatunk kezelésében van (V. kerület),
    kérjük szíveskedjen továbbítani a bejelentést
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Elhagyott autó a Nádor utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Nádor utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó teli büntetéssel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kövér Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére