Megoldatlan

Elhagyott kerékpár

FRISSÍTÉS 2023.11.
VII. kerület válasza

Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00134323 azonosítószámú, Budapest Károly Krt. 5/a. előtt elhagyott kerékpárroncs látható tárgyú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy a Károly krt. Budapest Főváros Önkormányzata tulajdonában levő terület.
---------

Defektes, rozsdás kerékpár régóta a tárolóban

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 5a

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Defektes, rozsdás kerékpár régóta a tárolóban"-ról "FRISSÍTÉS 2023.11. VII. kerület válasza Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00134323 azonosítószámú, Budapest Károly Krt. 5/a. előtt elhagyott kerékpárroncs látható tárgyú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy a Károly krt. Budapest Főváros Önkormányzata tulajdonában l...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00134323 azonosítószámú, Budapest Károly Krt. 5/a. előtt elhagyott kerékpárroncs látható tárgyú bejegyzésre tájékoztatjuk, h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rég elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyatottnak gondolt autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére