Megoldott

Letört csap, folyik a víz

Óhegy Park játszóterén le van törve a csap, folyamatosan folyik a víz

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Óhegy park

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    00134317 számú bejelentésükkel kapcsolatban szíves tájékoztatásukra jelzem, hogy a játszótér megrongálódott kútjának javítását a KŐKERT Kőbányai Kerületgondnoksági és Tel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fűben hagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Opauszki Márta
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére