Megoldott

Beszakadt fedél

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.12.04.

A DIGI válasza:
“A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen kiépített hálózata.”

—————

FRISSÍTÉS: 2023.12.01.
E.ON válasza:
"A jelzett berendezés nem az elektromos elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona."
------------------------------
FRISSÍTÉS:

Telekom: "Nem Magyar Telekom tulajdon."

-----------------------------

Beszakadt fedél,balesetveszélyes

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szabolcsi Bence tér 10

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.12.01. E.ON válasza: "A jelzett berendezés nem az elektromos elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona." ------------------------------ FRISSÍTÉS: Telekom: "Nem Magyar Telekom tulajdon." ----------------------------- Beszakadt fedél,balesetveszélyes"-ról "FRISSÍTÉS 2023.12.04. A DIGI válasza: “A Di...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI"-ról "Vodafone"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen kiépített hálózata, így a
    bejelentésben megadott alépítmény nem tartozik a kompetenciája alá.

    Köszönjük az együttműködésüket.

    On Fri 2023
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00134316" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4472209] azonosítószám...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: Telekom: "Nem Magyar Telekom tulajdon." ----------------------------- Beszakadt fedél,balesetveszélyes"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.12.01. E.ON válasza: "A jelzett berendezés nem az elektromos elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona." ------------------------------ FRISSÍTÉS: Telekom: "Nem Magyar Telekom tulaj...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "DIGI"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/563763/2023/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100068042094

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A jelzett berendezés nem az ele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Beszakadt fedél,balesetveszélyes"-ról "FRISSÍTÉS: Telekom: "Nem Magyar Telekom tulajdon." ----------------------------- Beszakadt fedél,balesetveszélyes"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csattogó vasfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Alacskai út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére