Megoldásra vár

Kerékpáros nyomok a Mogyoródi úton

A Mogyoródi úton a felújítás után nem kerültek visszafestésre az útpálya keleti oldalán a kerékpáros nyomok (lásd csatolt képek). Elgondolkodtató lehet ugyanakkor a felújításkor a kereszteződésekben az útpálya szintjére süllyesztett járdán vezetett kerékpárút kialakítása is. Ez esetben védőkorlátok elhelyezése is szükséges lenne az útpálya felé.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 4

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00134314 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:
    A Mogyoródi út Hungária krt. – Mexikói út közötti szakaszán a Nagy Lajos király útja felé haladó kerékpárosok számára az út melletti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Czekmeiszter Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére