Megoldott

Eldugult víznyelő

Anonim Járókelő

A Szegedi út buszmegállóban (Reitter Ferenc utca) a (Káposztásmegyer felé tartó irány), a víznyelő eldugult, a vizet nem vezeti el.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 28

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    FCSM visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentést. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzenet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bemélyed a víznyelőrács körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozog, hangos csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Nyugati pályaudvar M (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére