Megoldott

4 db kátyú a felüljáró közepén

Csömöri út XVI. és Kerepesi út XIV. közötti út felüljáróján 4 db kátyú található. Az út egy savú, elkerülni veszélyes, a szembe jövő sávot kell hozzá használni. (fotózni nem tudtam, gyalog átkelő nincsen, autóval tilos megállni) Google maps oldalról friss 2023 október képeket csatoltam.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Csömöri út 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Buchala Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére