Megoldott

Elhagyott tévé

FRISSÍTÉS: 2023. 12. 03

XIII. kerület Önkormányzata válasza: "jelezték az FKF Divíziónak, kérve az elszállítást."

-----------------

Tényleg csak a propaganda ömlik már belőle, de ezért az elektronikai hulládéktelepen a helye, és nem az utcán. Kérem, vigyék oda! Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 2

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a hulladékot elvitték.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és segíti munká
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Tényleg csak a propaganda ömlik már belőle, de ezért az elektronikai hulládéktelepen a helye, és nem az utcán. Kérem, vigyék oda! Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2023. 12. 03 XIII. kerület Önkormányzata válasza: "jelezték az FKF Divíziónak, kérve az elszállítást." ----------------- Tényleg csak a propaganda ömlik...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy jelezték az FKF Divíziónak, kérve az elszállítást.

    Köszönöm, hogy figyel lakó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére