Megoldott

Eltűnt kutyaürülékgyűjtő

Anonim Járókelő

Valami miatt eltűnt erről a helyről a kutyaürülékgyűjtő. Kérjük, hogy helyezzék vissza! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zirzen Janka u. 43

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótoltákl! Nagyon köszönjük! Lezárható.
  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A bejelentést köszönjük.
    A kutyapiszokgyűjtő sérülés miatt került leszerelésre, a pótlására a hét folyamán kerül sor.
    Tisztelettel:

    Madanecz Zsuzsanna
    Polgármesteri-Jegyzői Titkár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Itt maradt vas darab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Muskátli utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott gumiabroncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Nárcisz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Baleset utáni törmelékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Nárcisz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére