Megoldott

Rendszám nélküli roncs

Anonim Járókelő

A jelzett jármű hónapok óta áll egyhelyben. Rendszámmal nem rendelkezik, mozgásképtelen is.
A környék parkolóhelyeinek számát ez az elhagyott jármű is foglalja, így fokozza a parkolási nehézségeket is. A KRESZ – 1/1975. (II.5.) KPM-BM együttes rendeletének 59. § 3. pontjában leírtak szerint fenálló eset miatt kérem, hogy az 55/2009. (X.16.) IRM rendeletben foglaltak alapján legyenek szívesek mielőbb eljárni az adott járművel szemben és vitessék el a járművet! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zirzen Janka u. 27

Hozzászólások

  • Ügy Intéző lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott a jármű. Lezárható megoldottnak. Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetre. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Peugeot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Gaál József út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyatott Honda autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Pagony utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére