Megerősítésre vár

Eltűnt közterület tábla

A Pécsi Eszter park tábláját először berúgták, aztán teljesen eltűnt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 78

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00134255 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a tábla pótlása várhatóan 2024. év január hónapjában megtörténik.

    Üdvözlettel:
    Budapest F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt tuja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kivágott fák, zöldhulladék (0001887MG?)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt fa pótlasa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hagara Eva
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére