Megoldott

Elkorhadt falevelek az úttesten

FRISSÍTÉS 2023.11.27.
A XII. Kerület önkormányzata válasza:
“ Az utca takarítási feladatok nem tartoznak önkormányzatunk feladatkörébe.
A közúttisztítási feladatokat a BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divíziója végzi.”

——-

Az Ignotus utca egész hosszában elmaradt az úttestre lehullott lombok őszi eltakarítása. A parkban napokig légfújóval gyűjtötték össze szinte az utolsó levelet is (amely művelet mint tudjuk, nem tesz jót a park talajának), de az utcán mostanra mindkét oldalán egy méter szélességben elkorhadt, szétázott, csúszós levelek burkolják.
Az egyik szomszédos kerületben (I.) meg tudják oldani, hogy parkolási tilalmat rendelnek el egy napra, akkor feltakarítják egy géppel a teljes úttestet.
Köszönettel vennénk, ha nálunk is történne ilyesmi.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Ignotus u. 23

Hozzászólások

  • Thaler Gyorgy hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, hogy elvégezték az Ignotus utca pót-takarítását. A helyzet jelentősen javult.
    A gondot az okozza, hogy munkatársuk - akármilyen gondosan is jár el a hatalmas, teherautó méretű úttakarító gé
    ...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elvégezték a terület takarítását.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/134221/elkorhadt-falevelek-az-uttesten/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Thaler Gyorgy hozzászólt a bejelentéshez.

    Apránként (de csak nagyon lassan, tavasszal) megoldódik az ügy magától is...
    Most így nézünk ki...
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Ignotus utca egész hosszában elmaradt az úttestre lehullott lombok őszi eltakarítása. A parkban napokig légfújóval gyűjtötték össze szinte az utolsó levelet is (amely művelet mint tudjuk, nem tesz jót a park talajának), de az utcán mostanra mindkét oldalán egy méter szélességben elkorhadt, szétázott, csúszós level...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az utca takarítási feladatok nem tartoznak önkormányzatunk feladatkörébe.
    A közúttisztítási feladatokat a BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divíziója végzi.

    Tisztelettel:

    Mada
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Thaler Gyorgy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét zsákban az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterület takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Diós árok mocsok igénytelenség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Diós árok (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére