Megerősítésre vár

Kopott macisajt

Tisztelt Budapest Közút!

A Kamaraerdei Ifjúsági Park villamosmegállóból kivezető útnál erősen megkopott a tábla.
Kérem lehetőségük szerint cserélni.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budaörs IV. kerület, Újpest, Kamaraerdei út 9

Hozzászólások

  • Pál András visszajelzésére vár.

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére