Megoldott

Rohadó autó a Bartók Béla úton

Hónapok óta ponyva alatt rohadt egy autó a Fácán utca és a Bartók Béla út találkozásánál (ahonnan nemrég vittek el egy másik ilyen szép tragacsot), most lekerült róla a ponyva is.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Fácán u. 7c

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő! Köszönjük a bejelentést! A bejelentésben szereplő járművet a Közterület-felügyeleti Csoport elszállíttatta.
    Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerületi Polgármesteri Hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Suzuki a kereszteződésben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Budapest, Növény utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kocsik - lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Vöröskúti határsor (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Attila
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Pálfi János tér (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére