Megerősítésre vár

Otthagyott útlezáró táblák

Közel 1 éve történt káresemény miatt a Temető utcát le kellett zárni (Templom utcai kereszteződésnél) , azóta a balesetveszély megszűnt- a táblák viszont ott maradtak, máshol talán lehetne még használni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Templom u. 5

Hozzászólások

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Templom utcát a II. kerületi Önkormányzat egy ingatlan balesetveszélyes állapota miatt saját hatáskörben zárta le. Észrevételét jeleztük az önkormányzat felé. Felvették a kapcso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ofczianka Vivien bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére